Profikosmetika
ProfikosmetikaProfikosmetikaProfikosmetika
Hledat v dotazech

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo problém s péčí o srst či volbou správného přípravku, pokusíme se Vám na našich stránkách poradit.

Nevíte jak vložit nový dotaz? Přečtěte si PRAVIDLA PORADNY
PRAVIDLA PORADNY

1) Nejprve hledejte, teprve pokud zde nenajdete odpověď, tak se ptejte. Obecné rady jsou kompletně ve Článcích, konkrétní přípravky a plemena naleznete v poradně. Není v mých silách psát několikrát za den odpověď na obecný dotaz o kompletní péči pro jednotlivé plemeno. Navíc se snažím vše popsat podrobně, maximálně vám pomoci a to je na několik stránek. Většinu základních rad už jsem zde někdy psala, tak prosím hledejte. Kosmetiky je ale hodně, stále máme něco nového, výběr je široký a to, co přinese dokonalý výsledek u jednoho pejska se nemusí úplně osvědčit u druhého. Jediné, co v tomto případě mohu doporučit je zkoušet a zkoušet. Ani já to nedělám jinak. K tomuto účelu jsou k dispozici vzorky. Na konkrétní věci se ptejte kdykoliv.

2) Ptejte se na věci týkající se kosmetické péče. (Tj. otázky typu: nestojí ouška, čím odčervit, čím krmit atd. sem nepatří. Rovněž dotazy o objednávkách nebo dostupnosti zboží). Většinou odpovím i na každý nekosmetický dotaz, protože chápu, že je to pro zadavatele důležité a hledá zde pomoc, ale respektujte prosím, že je zde kosmetická poradna. Přednostně odpovídám vždy v poradně, máte-li nějaký „choulostivější“ dotaz, můžete ho zaslat e-mailem: info@profikosmetika.cz.

3) Poradna není diskusní fórum. Nediskutujte zde prosím mezi sebou. K tomu je na internetu prostoru dost.


Vložení nového dotazu
Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Můžete vložit NOVÝ DOTAZ zde.
VLOŽIT NOVÝ DOTAZ
Všechny položky kromě fotky k dotazu, musí být vyplněné.

Název dotazu:  

Vaše jméno:    

Dotaz:

Vložit: smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík smajlík

Fotka k dotazu:  
                             Podporován typ souboru JPG a max. velikost 512kB.

Napište výsledek 4 + 3 = 

Dodatek k lesk černé srsti

dotaz  Dodatek k lesk černé srsti   dotaz
     19.03.2023, 10:13:53
Vložil/a Eva

foto

Jěště dodatek k velkým černým špicům jedná se o dospělé psy pes-5l, fena kastrát 8l , a fena 3 roky

Odpověď od Profikosmetiky.cz

Jsou krásní.
Chápu, o co vám jde, ale efekt vykoupané srsti prostě nic nenahradí.
Pokud vám nevadí koupání, zkuste Groomers šampony, jsou skutečně velice ekonomické i v nejbětším 5 l balení. Nejlepší je s pupalkovým olejem nebo ten kokosový. Momentálně jsou 500 ml balení v akci zde http://www.profikosmetika.eu/sampony-3/
Ale samozřejmě určitý efekt lesklé srsti uděláte i jednorázově a pár hodin to vydrží, nicméně u těchto přípravk je zase ten problém, že srst uhladí.
Musíte si vyzkoušet přesně to množství, které dodá oslivý lesk, ale nezamastí. nebo za jak dlouho po aplikaci je srst v té top kondicio.
Jde použít Narovnávač od All systems, Silk Spirit od Chrisu, Flore od šnečí kosmetiky.
Já bych ještě vsadila na Luxusní kondicionér  - lehce naředit a nasprejovat.
No a nebo můj nejoblíbenější výrobek je naředěný Proteinový kondicionér od All Systems. Ten sice takový lesk neudělá, spíš třpyt, ale udělá super strukturu (aplikovat v předstihu, aby srst stihla uschnout). 

Sprej, který srst určitě nezamastí a udělá také pěkný výsledek je Antistat od AS.
A míváme přímo i lesk ve spreji od Julie Harris, ale momentáoně je vyprodaný.

A ještě je tu možnost na našich nových stránkách nakupovat za chovatelksé ceny http://www.profikosmetika.eu/chovatelsky-program/