Profikosmetika
ProfikosmetikaProfikosmetikaProfikosmetika

Povídání o značkách

profikosmetika.cz » Články » Povídání o značkách

ALL SYSTEMS

značková kosmetika | Profikosmetika Americká profesionální kosmetika pro psy tvoří ucelenou řadu výrobků vhodnou pro všechna plemena psů a všechny typy srsti, je vyrobena výhradně z přírodních zdrojů, je hypoalergenní a používá ji mnoho špičkových chovatelů a vystavovatelů na celém světě. Jedná se o kosmetiku kvalitní, bezpečnou a spolehlivou. Práce s výrobky je jednoduchá a výsledky zaručené. Výrobky jsou silné koncentráty, které se ředí vodou v poměru 1:5 až 1:40.

Kosmetika All Systems je naprostá jednička v péči o srst. Je prověřená tisíci spokojenými zákazníky. Ačkoliv je kvalita srsti dána geneticky, použitím této kosmetiky dokážete pomoci v krátké době i výrazně nekvalitní nebo poničené srsti. Po 2 měsících pravidelné péče je srst k nepoznání.

Rádi bychom vyzdvihli některé přípravky: je to Jemný šampon s kondicionérem, který je v péči naprosto nenahraditelný. Ať používáte jako první jakýkoliv šampon, tak na druhé koupání doporučuji použít vždy Jemný šampon s kondicionérem. Srst je po něm krásně upravitelná, necuchá se. Výborný pro štěňata, nemocné pejsky, březí fenky ...

Vynikající je kombinace Lanolinového oleje a Proteinového kondicionéru. Je to ta nejrychlejší regenerace srsti, stačí dvouměsíční intenzivní kůra a srst je k nepoznání.

Rovněž potravinový doplněk Vital Energy nemá konkurenci – jedná se o přípravek na posílení celého organismu a zejména k rychlému růstu kvalitní srsti Nedílnou součástí jsou i kartáče a hřebeny té nejvyšší kvality.

 

CHRIS CHRISTENSEN

značková kosmetika | Profikosmetika Profesionální americká kosmetika, která trvale rozšiřuje svou nabídku. Je zde opravdu široký výběr, který uspokojí každého. Jedná se o výrobky nejvyšší kvality, které přináší rychlé a zaručené výsledky. Zde bychom vyzdvihli bezoplachový šampon Show Off – skvělá věc – perfektně čistí – stačí nasprejovat, napěnit a vytřít. Je no nejlépe fungující bezoplachový šampon. Nepostradatelný pro výstavní dny. Vynikající je rovněž celá objemová řada – kondicionér, sprej a gel – dají se s nimi dělat divy. Gel jde kromě objemu použít i k naprostému vyhlazení srsti, které vydrží i vlhkost. Výborný je finální přípravek s UV filtrem, rozčesávač a odstraňovač zacuchanin v jednom – Kondicionér ve spreji Ice on Ice.

Součástí jsou opět vysoce kvalitní kartáče a hřebeny. Nový kartáč Fusion se stal rychle velice žádaným zbožím.

 

SUMMERWINDS

značková kosmetika | Profikosmetika Nová značka na našem trhu. Špičková americká kosmetika, která ačkoli má jen malý počet výrobků (šampon, kondicionér, olej a antistat), dokáže plně uspokojit potřeby našich pejsků. Celá kosmetická řada se skládá „jen“ ze 4 přípravků, které jsou tak kvalitní a výjimečné, že bohatě stačí na kompletní výstavní přípravu, mezivýstavní péči a samozřejmě i běžnou péči. Ideál pro ty, kteří nemají rádi širokou nabídku :-)

Její Ochranný olejový krém je skvělý přípravek, který si získal okamžitou oblibu hlavně pro jeho všestranné použití a zaručené výsledky. Kdo si chce usnadnit péči, tomu doporučuji OOKrém.

 

VELLUS

značková kosmetika | Profikosmetika Luxusní americká kosmetika, která je sice v trochu vyšší cenové hranici, ale obzvlášť u majitelů salonů je velmi oblíbená. Antistatický sprej je naprosto jedinečný. Jako jeden z mála finálních přípravků neobsahuje olej, přesto srst dostane pod naprostou kontrolu. To je důležité hlavně pro plemena s jednoduchou srstí, kde jakýkoliv náznak oleje v přípravku může způsobit pramínkování. Velmi oblíbený v salonech pro psy. Dále finální přípravek Finish spray je řešením i pro tu nejneposednější srst – srst bude splývat podél těla, chlup vedle chlupu. Ještě bychom vyzdvihli parfém Morning Mist, který je skutečně nádherný – velice decentní a jemná vůně, které neodolá nikdo.

Součástí jsou velmi kvalitní kartáče za rozumnou cenu.

 

IV SAN BERNARD

značková kosmetika | Profikosmetika Profesionální italská kosmetika s nepřeberným množstvím výrobků. Stává se velice oblíbená u českých vystavovatelů. Její sortiment je rozdělený do několika řad určených pro běžné použití, profesionální použití a je zde i zcela přírodní profesionální řada.

Protože výrobků je opravdu hodně a vybere si každý – od profesionála s velkou smečkou kvalitních výstavních jedinců, tak majitel třeba jediného domácího mazlíčka, tak se zmíním jen o pár výrobcích – jsou to hlavně nepostradatelné (jak pro salony, tak pro běžné majitele) Čističe uší a očí a dále například skvělý přípravek – Regenerační dvousložkový sprej – po kterém srst vypadá opravdu skvěle – je hladká a plná zářivého lesku. Rádi bychom zmínili i netradiční přípravek k udržení, ochraně a výživě srsti – je jím Palmový olej. Také minerální řada a hlavně Šampon mineral H s placentou (obsahuje i biotin) je velice oblíbený.

 

LITTLE CHAMPS

značková kosmetika | Profikosmetika U nás naprostá novinka – jedná se o přírodní kosmetiku určenou specielně pro Čínské chocholaté psy (a samozřejmě i ostatní naháčky). Linie vysoce kvalitních přírodních kosmetických přípravků obsahujících extrakty z rostlin, květů a esenciální oleje, které plně respektují potřeby zvířat a jsou naprosto v souladu s přírodou.

Naprostá originalita přípravků LITTLE CHAMPS spočívá v použití přírodních rostlinných extraktů. Přípravky neobsahují minerální oleje nebo přípravky, které přispívají k tvorbě komedonů (černé tečky). Přípravky jsou hypoalergenní a nedráždivé a podrobují se důkladnému výzkumu před jejich uvedením na trh. Tato linie je specielně vyvinuta pro Čínské chocholaté psy, je to skutečný vrchol na trhu, odpovídající přesným potřebám právě pokožce naháčů. Nic podobného na trhu nenajdete.

Výsledky jsou velice přesvědčivé. Proto jsme se rozhodli výrobky nabízet. Jsou určeny jak pro profesionály, tak pro amatéry, jsou přizpůsobivé každému typu srsti. Všem doporučujeme skvělý Krémový kondicionér s panthenolem, po něm i hodně poničená srst vypadá zdravě, je pružná a leskne se. Rovněž Depilační krém a Peeling by měl patřit k výbavě každého majitele naháčka.

 

PURE PAWS

značková kosmetika | Profikosmetika Představujeme úplně novou a již světově proslulou značku americké kosmetiky PURE PAWS. Je to luxusní kosmetika špičkových profesionálů.
Vrcholní šampioni používají PURE PAWS! Tato kosmetika je používána skutečně těmi nejlepšími z nejlepších – je pro skutečnou špičku.
Jedině zdravá pokožka umožňuje růst kvalitní srsti.
V přípravcích jdou použity nejjemnější, čistě přírodní ingredience, zaručující majitelům, chovatelům a vystavovatelům optimální výsledky. Nejlepší složení = Nejlepší výsledky. Spokojenost a úspěchy jsou zaručeny a výsledky potvrzeny chovateli na celém světě.
Dovolte svému psu vypadat jako šampion, pomozte mu dosáhnout pocitu být Best In Show! ... pomocí Pure Paws.
Můj názor – super přípravky, jorci (a nejen oni) si přijdou na své. Finální výstavní sprej nemá ve své třídě konkurenci :)Zpět